Het-trik Markusa Tirama protiv Vanjinog i ilićevog Torina (Foto)
Slavlje Markusa Tirama na utakmici Intera i Torina, Foto: EPA/MATTEO BAZZI

SERIJA a, 7. KOLO

Reprezentativci Srbije nemoćni protiv Francuza

Fudbaleri Intera pobedili su Torino sa 3:2 u sedmom kolu Serije A, a posao im je bio olakšan posle 20 minuta.

Crveni karton dobio je Giljermo Maripan, štoper "bikova" koji je mogao da polomi stopalo Markusu Tiramu.

Reprezentativac Francuske je na najbolji način odgovorio pošto je upisao het-trik na stadionu "Đuzepe Meaca."

Slavlje Markusa Tirama na utakmici Intera i Torina
Slavlje Markusa Tirama na utakmici Intera i Torinafoto: EPA/MATTEO BAZZI

Napadač se radovao u 25. i 35. minutu, a samo 60 sekundi kasnije rezultat je smanjio Duvan Zapata.

Markus Tiram je het-trik zapečatio u 60. minutu. Jedino što su gosti uradili do kraja je precizan penal Nikole Vlašića u 86. minutu.

Vanja Milinković-Savić branio je ceo meč, dok je Ivan Ilić ušao u igru u 62. minutu.